درباره ما

دلیل انتخاب ما و ملاقات تیم

درباره شرکت ما

ما براین باوریم که مقدمه ی همکاری بلندمدت، ایجاد ارتباط براساس صداقت با مشتری است.
گروه Satixa طی سالها تجربه در بازارهای بین المللی تجهیزات شبکه و ارتباطات و برخی از کالاهای الکترونیکی، محصولات ارائه شده را از معتبر ترین تولیدکنندگان در کشورهای چین، کره ، ژاپن ، آمریکا و برخی از کشور های اروپائی به صورت مستقیم تامین میکند.

ما حرفه ای هستیم

 مهارت های ما

90%

راه حل های کسب و کار

81%

استارت آپ ها

86%

خدمات مشتریان

79%

ایجاد گزارش

92%

تکنولوژی های مدرن

72%

موتورهای جستجو

گروه تجاری Satixa خود را نسبت به مشتری متعهد میداند

و سعی در برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان دارد بطوری که به عنوان شریک تجاری آنها عمل نماید.

برای هر پروژه ای آماده ایم

چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم؟

اهداف و برنامه های گروه تجاری Satixa

_

اهداف گروه تجاری Satixa با توجه به ماموریت اصلی شرکت و چشم اندازهای آن تدوین گردیده است.
این گروه ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید و در این جهت نسبت به آموزش و یادگیری مستمر کارکنان و انجام مشاوره به مشتریان عمل مینماید.

گروه تجاری Satixa خود را نسبت به مشتری متعهد میداند و سعی در برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان دارد بطوری که به عنوان شریک تجاری آنها عمل نماید. به همین منظور چشم انداز بلند مدت شرکت تمرکز بر خدمات رسانی در بالاترین سطح کلاس جهانی به مشتریان می باشد و در هر لحظه آماده خدمت رسانی به آنها می باشد.

منشور اخلاقی گروه تجاری Satixa

_

منشور اخلاقی گروه تجاری Satixa  بر پایه پیروی از قوانین، انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه امور و فرایند ها و حفظ اسرار تجاری مشتریان خود و ایجاد محیط کاری پرنشاط با رعایت کلیه اصول سازمانی می باشد.

تیم حرفه ای گروه تجاری satixa

_

گروه تجاری Satixa کیفیت خدمات ارائه شده خود را دائما مورد پایش و اندازه گیری قرار می دهد و آن را با الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO  مطابقت می دهد.

 گروه تجاری Satixa از ابتدای تاسیس، اهداف خود را تعیین و راه های رسیدن به آن اهداف را در قالب برنامه سازگار با نیازهای مشتریان و الزامات قانونی تهیه و تدوین نموده است.

این گروه با ارائه خدمات توسط تیم حرفه ای خود، سعی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه شما و در نهایت امادگی دارد، تا بستر مناسبی برای تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را بر عهده گیرد .

    خانه فروشگاهتماس با ماپشتیبانی